کانال کرمان اردیبهشت اوقات شرعی اذان کرمان

کانال: کرمان اردیبهشت اوقات شرعی اذان کرمان نماز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تمامش کنید! ، ماجرای توافق پرسپولیس و ریزه‌اسپور/ خبر اردوغان به مالک کلوب ترک

با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی کلوب پرسپولیس با مقامات سیاسی کشور ترکیه و موافقت کلوب ریزه‌اسپور، جریمه سنگین و ۷۸۹ هزار یورویی کلوب پرسپولیس بخشیده می‌شود.

تمامش کنید! ، ماجرای توافق پرسپولیس و ریزه‌اسپور/ خبر اردوغان به مالک کلوب ترک

ماجرای توافق پرسپولیس و ریزه اسپور/ خبر اردوغان به مالک کلوب ترک: تمامش کنید!

عبارات مهم : ترکیه

با مشورت های صورت گرفته از سوی کلوب پرسپولیس با مقامات سیاسی کشور ترکیه و موافقت کلوب ریزه اسپور، جریمه سنگین و ۷۸۹ هزار یورویی کلوب پرسپولیس بخشیده می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ در جریان سفر مدیر جمهور ترکیه به کشور عزیزمان ایران و همچین سفر دکتر روحانی مدیر جمهور کشور عزیزمان ایران به ترکیه و با مذاکرات انجام شده است از سوی کلوب پرسپولیس با کلوب ریزه اسپور ترکیه قرار است جریمه تعیین شده است از سوی فیفا به میزان قابل توجهی بخشیده شود. کلوب ریزه اسپور در پی تلاش های مدیریت کلوب پرسپولیس و مشورت های دیپلماتیک با توصیه اردوغان تمام مطالبات خود از کلوب پرسپولیس را بخشید و هیچ غرامتی از پرسپولیس و طارمی دریافت نخواهد کرد.

تمامش کنید! ، ماجرای توافق پرسپولیس و ریزه‌اسپور/ خبر اردوغان به مالک کلوب ترک

روزنامه پیروزی در این مورد مدعی شده است است حسین پور که قبلا در وزارت امور خارجه بوده و بسیاری از پرسشها کلوب های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و دیگر تیم ها و همچنین فدراسیون فوتبال در ورود و خروج مربیان و بازیکنان خارجی و تیم های ملی را حل و فصل کرده اهل شهرستان اندیمشک و همشهری گرشاسبی هست. پی از این اتفاق گرشاسبی و حسین پور عنوان را با وزیر ورزش در میان می گذارند. در نهایت با مشورت های انجام شده است سلطانی فر بعد از سفر نخست وزیر ترکیه به تهران، در محل ملاقات اردوغان و روحانی که حدود یک ماه پیش در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شد حضور یافته و عنوان را با اردوغان مطرح می کند.

رییس جمهور ترکیه هم همان لحظه با مالک کلوب ریزه اسپور که یکی از اقوام او است تماس گرفته و خواهان مذاکره با پرسپولیس و حل و فصل عنوان می شود. در ادامه و بعد از مدتی ولی کلوب ریزه اسپور به مدیریت پرسپولیس اعلام می کند حاضر است ۲۰۰ هزار دلار تخفیف دهد و بخشی از طلب را هم اقساطی دریافت کند. بعد از این اتفاق گرشاسبی جهت دیدار با سران کلوب ریز اسپور به ترکیه می رود و این سفر با حضور رییس جمهور روحانی در ترکیه همزمان می شود. در این میان دوباره گرشاسبی با وزیر ورزش دیدار می کند و از او و تیم وزارت خارجه می خواهد تا این عنوان را با اردوغان در میان بگذراند.

با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی کلوب پرسپولیس با مقامات سیاسی کشور ترکیه و موافقت کلوب ریزه‌اسپور، جریمه سنگین و ۷۸۹ هزار یورویی کلوب پرسپولیس بخشیده می‌شود.

اردوغان از مالک ریزه می خواهد این ماجرا اتمام و حل و فصل شود و می توانید با هم ارتباطات فوتبالی و ورزشی داشته باشید و در آینده اقداماتی انجام شود که هم شما منتفع شوید و هم کلوب پرسپولیس به عنوان یک تیم پرطرفدار حالا قرار است ریزه امروز یا فردا رسما اعلام کند چه میزان از مطالبات را می بخشد ولی احتمال اینکه آنها کل بدهی را دریافت نکنند وجود دارد.

واژه های کلیدی: ترکیه | دریافت | اردوغان | پرسپولیس | پرسپولیس | ریزه اسپور | رییس جمهور | دکتر روحانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog